O firmie

Nasza firma istnieje od 1996 r. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie car audio, nagłośnienia sal konferencyjnych, hal sportowych, szkół, restauracji, a także wyposażamy zespoły muzyczne oraz wypożyczamy sprzęt do nagłośnień imprez.
Mocną stroną naszej firmy jest zabezpieczanie aut przed kradzieżą. Mając kilkunasto letnie doświadczenie, posiadając wiedzę i bogate zaplecze materiałowe jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu jakie postawi nam klient.
Współpracujemy z elektronikami, tapicerami, stolarzami, a także z lakiernikami którzy pozwalają nam osiągnąć efekt wizualny. Wykonując zabudowy i przebudowy aut dysponujemy pełną gamą kolorów a także różnorodnością materiałów wykończeniowych.

W dziedzinie zabezpieczeń dysponujemy alarmami do aut osobowych, dostawczych, ciężarowych (Tir), a także alarmów do motocykli. Podobnie jak do car audio posiadamy zaplecze materiałowe - różnorodność urządzeń. Urządzenie zabezpieczające dobieramy indywidualnie do danego auta i montujemy je niepowtarzalnie co jest bardzo ważne jeśli chcemy uzyskać maksymalne zabezpieczenie naszego auta.
Możemy się pochwalić montażem takich aut jak Land Cruser 2006, Mercedes, Tir, Honda Accord 2006, Jeeep 2005 gdzie technika sterowań wyprzedza znacznie auta starsze. Dlatego stosujemy marki alarmów w których jest mnóstwo nowoczesnych rozwiązań. System musi być solidnie zamontowany i wyposażony tak aby osoby trzecie o tym systemie jak naj mniej wiedziały.

Prowadzimy montaże i projekty kin domowych opierając się na znanych markach. Kładziemy instalacje w obiektach surowych jak i wykończonych, opieramy się o kable znanych marek takich jak OLBH - także w tej dziedzinie mamy w tej dziedzinie duże zaplecze materiałowe takich firm jak ELAC, JBL, HARMAN KARDON, MAGNAT, KENWOOD, DENON.

 

Specjalizujemy się w nagłośnieniach hal sportowych, wykonujemy montaż lini radiowęzłowych - w ofercie posiadamy sprzęt firm Beyma, Alphard, Jbl pozwalający nagłośnić małe jak i duże imprezy.

Nową dziedziną w naszej firmie jest CB-Radio - zajmowaliśmy się nim na początku lat dziewiedziesiątych - powracamy opierając się na takich markach jak Alan President Uniden.

Posiadamy również w ofercie nagłośnienia do łodzi i jachtów. Opieramy się na linii dedykowanej do tego typu nagłośnień – linii Marine, są to głośniki wykonane ze specjalnych kompozytów, które zapewniają długotrwałe i wierne brzmienie w trudnych warunkach. Wykonujemy panele, przebudowujemy drzwi, wnęki, czyli jednym słowem zabudowy aut. W ofercie multimedialnej proponujemy całościowe wykonanie instalacji car-audio/video/gps. Wykonujemy również przeróbki nawigacji fabrycznych, czyli adaptujemy np. nawigacje z Audi do Seata, w tym przypadku opieramy się na towarze dostarczonym przez klienta. Posiadamy w ofercie interface’y które pozwalają omijać bariery postawione przez producentów aut. Zestawy multimedialne łączymy z sensorami parkowania i kamerkami, aby dostarczyc klientowi rozwiązania na miarę XXI w. Uzupełniamy możliwości zestawów nawigacji fabrycznych (np. o funkcje odtwarzania dvd/divx mp4). Posiadamy w ofercie markowe modulatory Fm (np. Blitz Audio), które umożliwiają podłączenie każdego dodatkowego urządzenia car-audio poprzez fale radiowe.

Jesteśmy podwykonawcami serwisów znanych marek np. Ford, Opel, VW, Fiat.

Posiadamy urządzenia pomiarowe pozwalające ustaliś jakość oraz moc dźwięku, a także sprawdzić parametry głośników lub wzmacniaczy bez danych technicznych.

Player